Любешівська центральна районна бібліотека

Книжне слово в нашому районі має свою історію. Перша згадка про публічну бібліотеку в Любешові з’явилась в районній газеті «Червона зірка» в травні 1948 року. Тоді це була одна, невеликого розміру кімната. Її фонд становив близько 350 книг. Очолила бібліотеку Тарасюк Фенія Зіновївна. Протягом цих років директорами ЦРБ працювали Веремійчик М.П., Невірець М.М., Климчук В.І. Вагомий внесок у розвиток бібліотеки, як інформаційного, методичного, культурно-освітнього центру внесли також Клямарова О.М. – завідуюча відділом обслуговування ЦРБ, Зімич Л.К. - завідуюча відділом обробки і комплектування ЦРБ, провідні бібліотекарі Чеканова Н.І., Королик Л.М.

З 2011 року ЦРБ очолює Гаврилюк Людмила Олександрівна. В штатному розписі ЦРБ – 12 працівників. Всі мають досвід роботи, активно популяризують книгу та працюють над вивченням та задоволенням запитів користувачів.
Послугами книгозбірні на даний час користується 2260 користувачів, яким щорічно видається понад 45 тисяч документів. Книжковий фонд становить 30029 примірників. При бібліотеці працює клуб за інтересами «Моложай».
ЦРБ є інформаційним центром для жителів району. Здійснюється довідково-бібліографічна та інформаційна робота. Для різних категорій користувачів проводяться цікаві масові заходи.
З 2012 року завдяки перемозі в конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг і використання вільного доступу до Інтернету» користувачі ЦРБ мають можливість безкоштовно користуватись послугами Інтернету, а також такими послугами, як ксерокопіювання і сканування, друк матеріалів та інше.
Кiлькiсть переглядiв: 1110

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.